This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31803
€39,401.00

Apartament 2+1 në shitje, Rus

Postuar Sep 19, 2018 | Vizita: 117
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus, te pallati me hark.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, banjo dhe ballkon të mbyllur.

🏷ÇMIMI: 5’000’000 lekë të reja
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€100,000.00
€85,000.00
Tirane
Postuar Sep 19, 2018 tek Apartamente ne shitje
€111,200.00
€68,000.00
Go to top