This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31804
€68,000.00

Shitet apartament 1+1 te Rr. e Dibres!

Postuar Sep 19, 2018 | Vizita: 102
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne Rr. e Dibres, prane Medreses. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri, punimet e te cilit jane mjaft cilesore. Ka siperfaqe 68 m2 qe organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Eshte i arreduar ne menyre bashkohore. I pajisur me sistem kondicionimi. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti te ofron dhe mundesi parkimi ne garazhin nentokesor qe shitet me nje kosto extra apartamentit. Cmimi i garazhit 10000 euro. Prona eshte e pajisur me hipoteke te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ170718-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top