This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31805
€400.00

Apartament 1+1 me qera ne Blv. Zhan D'Ark!

Postuar Sep 19, 2018 | Vizita: 97
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 1+1 ne Blv. Zhan D'Ark" prane Ministrise se Jashtme. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me orintim nga Lindja. Ka siperfaqe 70m2 qe organizohen ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet, 1 depo dhe nje verande te madhe me siperfaqe 50m2 qe te ofron nje pamje te kendshme te zones. Eshte i arreduar dhe mobiluar ne menyre bashkohore. I pajisur me sistem kondicionimi, dritaret jane dopioxham dhe me grila. ndodhet ne nje zone te frekuentuar me akses te lehte ne cdo pike te qytetit. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN190918-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€450.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Apartamente me qera
€450.00
€300.00
Go to top