This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31806
€197.00

Apartament 2+1 me qira, tek ish-5 Heronjtë.

Postuar Sep 19, 2018 | Vizita: 67
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m² tek ish-5 Heronjtë.
Apartamenti ndodhet në katin e nëntë dhe ofron një sallon, dy dhoma gjumi, një banjo dhe dy ballkon në të dyja anët e pallatit. Hyrja ofrohet e mobiluar dhe pallati ka ashensor.

🏷ÇMIMI: 25’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
€1,600.00
€2,200.00
Go to top