This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31807
€96,800.00

Rr. Qemal Stafa, Shitet Apartament 2+1

Postuar Sep 20, 2018 | Vizita: 62
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament 2+1 per shitje ne Rr. "Qemal Stafa", prane "Shkolla e Kuqe".

Apartamenti me sip.88 m2 dhe organizohet nga ambjenti i gatimit, ngrenies dhe ndenjes, dy dhoma gjumi dhe dy tualete ( me ndricim natyral ). Ndodhet ne katin e 1-re banim dhe me orjentim lindje - perendim. Disponon dokument pronesie.

Cmimi 1.100€/m2.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, kontaktoni Sidritin +355674052735

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€230,000.00
€1,200.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Go to top