This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31808
€500.00

Materniteti I Ri, Jepet Me Qira SUPER Apartament 2+1

Postuar Sep 20, 2018 | Vizita: 71
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tek materniteti i ri , Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. Tualeti i madh eshte i pajisur dhe me Jacuzzi. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre shume bashkohore.

Cmimi: 500 euro/muaj.

Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Flavia ne nr 0692176666

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€250.00
€350.00
Tirane
Postuar Oct 11, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane
Postuar Oct 11, 2018 tek Apartamente me qera
€600.00
Go to top