This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31809
€37,000.00

Apartament 1+1 në shitje, pallati "Fishta"

Postuar Sep 20, 2018 | Vizita: 100
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 72 m² të pozicionuar në katin e tretë përballë shkollës “Oso Kuka”, pallati “Fishta”.
Apartamenti ka një dhomë gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.

🏷ÇMIMI: 37’000 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€51,200.00
€88,620.00
€68,900.00
Go to top