This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31810
€700.00

Penthouse me qera ne Myslym Shyri!

Postuar Sep 20, 2018 | Vizita: 76
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera penthouse ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te kati i fundit. Ka siperfaqe te bollshme 140m2 qe organizohen ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete, 2 studio dhe 1 verande me siperfaqe 70m2 qe te ofron nje pamje reklasuese dhe te kendshme. Eshte e arreduar dhe mobiluar ne menyre klasike. E shtruar me parket, dritaret dopioxham dhe me grila. Ndodhet ne zone te preferuar dhe frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ190918-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€500.00
Tirane
Postuar Sep 22, 2018 tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane
Postuar Sep 22, 2018 tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente me qera
€500.00
Go to top