This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31812
€88,620.00

Fiori Di Bosko, Shitet Apartament 2+1

Postuar Sep 22, 2018 | Vizita: 73
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament me cmim kleringu ne Rezidencen Fiori di Bosco.
Ne nje nga komplekset me te qeta dhe me te bukukura shitet apartament 2+1+2 me nje cmim okazion. Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem, nje dhome cifti, nje dhome femijesh si dhe dy tualete. Orjentim Jug - Lindje cka ben qe te jete gjithe kohen me ndricim natyral, kati i 2 banim.
Ne kete kompleks jane perdorur materjalet e fjales se fundit ne ndertim termo izolim sistem kapote triple xham etj..

Cmimi: 840 euro / m2 i diskutueshem

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Elionin ne nr.0672049600

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Vlore
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€37,000.00
€126,400.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Go to top