This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31813
€174.00

Apartament 1+1 me qira, tek "Isa Boletini"

Postuar Sep 22, 2018 | Vizita: 78
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe prej 60 m² në katin e katërt, tek Isa Boletini.
Apartamenti përbëhet nga: një dhomë gjumi, salloni dhe kuzhina, një banjo. Ofrohet i mobiluar. Apartamenti është i shtruar me pllakë dhe ka dritare duralumini.

🏷ÇMIMI: 22’000 lekë të reja në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 11, 2018 tek Apartamente me qera
€600.00
€300.00
€1,200.00
€400.00
Go to top