This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31814
€400.00

Super apartament me qera tek Kodra e Diellit!

Postuar Sep 22, 2018 | Vizita: 75
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera super apartament 1+1 tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me punime shume cilesore dhe i mire administruar. Ka siperfaqe 70 m2 me perberje 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i sapo mobiluar dhe arreduar ne menyre moderne. I pajisur me sistem kondicionimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN210918-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente me qera
€500.00
€450.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Apartamente me qera
€400.00
€500.00
Go to top