This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia ne shitje  »Postime #31819
€110,000.00

Okazion, Shitet Shtepia me 1500 metra toke ne Kamez,Cmimi 110 000 euro

Postuar Sep 24, 2018 | Vizita: 44
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Cmimi 110 000 EURO PA ASNJE DETYRIM TAKS NOTER SHITJE,NGA ANA IME VETEM FIRMEN DHE CELESAT E SHTEPISE,CMIMI I PADISKUTUSHEM.LETRAT E SHTEPISE KUSHTOJNE 700000 LEKE OSE 7 MILJON LEKE JAM INTERESUAR TE NOTERJA
Cmimi ulet nga 135000 euro ne 110 000 euro
Shitet shtepi 2 kateshe dhe 1500 metra katrore ne kamez me certifikate pronesie dhe dokumenta te rregullta,Totali i shtepise 300 metra katrore,kati i 1 i shtepise 130 metra katrore,i rindertuar i ri,permban 2 dhoma gjumi,1 sallon dhe nje parasallon,2 banjo,1 koridor,1 ballkon,Gjithashtu kati i 2 eshte pa suvatuar nga brenda,shtepia ndodhet ne nje zone qe ka vila,eshte zone shume e qete dhe e paster,Adresa nr 55,Rruga Albanet Kamez.Ju lutem vetem njerez serioz.Ju mirepresim,NR tlf ne irlande 00353863722731 ose E-mail timi.aliaj@hotmail.com,ne shqiperi 0684533323

Tili


Email

Go to top