This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31830
€40,000.00

Apartament 2+1 në shitje, tek Spitalet.

Postuar Sep 25, 2018 | Vizita: 76
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 90 m². Apartamenti ndodhet te Spitalet në katin e 6 të banimit. Ka dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon.

🏷ÇMIMI: 40’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€87,750.00
Tirane
Postuar Oct 08, 2018 tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Shkoder
Postuar Oct 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Vore
Postuar Oct 10, 2018 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Go to top