This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31833
€600.00

Apartamente në shitje në Bulevardin "Skënderbeu"

Postuar Sep 26, 2018 | Vizita: 59
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate, ofron në shitje apartamente 1+1, 2+1, 3+1, të ndodhura në një nga pallatet me te reja në qytetin e Shkodrës të pozicionuar në Bulevardin “Skënderbeu”. Apartamentet janë të ndërtuara në një mënyrë cilësore dhe moderne.
✔Cilësitë: -janë të pajisura me dopio mur dhe në mes kanë 6 cm polisterol, duke siguruar kështu një izolim perfekt kundër lagështirës
-Instalimet elektrike dhe grilat e jashtme janë me materiale cilësore,
-instalimet hidraulike janë me sistem multistrap,
-Dritaret e apartamenteve janë plastike, dopio xham,
-Pallati ofron ashensor 24 orë.

🏷ÇMIMI: 600 €/m²
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€116,800.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2018 tek Apartamente ne shitje
€49,000.00
€62,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2018 tek Apartamente ne shitje
€70,980.00
Go to top