This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31838
€350.00

Tek Hipoteka, Jepet Me Qira Apartament 2+1

Postuar Sep 27, 2018 | Vizita: 68
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tek hipoteka, kompleksi Panorama, Jepet me qira apartament 2+1.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, me ashensor. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Eshte totalisht i mobiluar.

Cmimi: 350 euro/muaj.

Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Flavia ne nr 0692176666

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€1,600.00
€2,200.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente me qera
€700.00
Shkoder
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente me qera
€200.00
Go to top