This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31840
€200.00

Apartament 2+1 me qira, tek Spitalet

Postuar Sep 28, 2018 | Vizita: 27
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 87 m² të ndodhur në katin e katërt të banimit. Apartamenti ndodhet te Spitalet. Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon. Është i mobiluar në mënyrë cilësore.

🏷ÇMIMI: 200 €/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
€1,600.00
€2,200.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente me qera
€700.00
Go to top