This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31848
€400.00

Tek Brryli, Jepet Apartament 2+1+2 Tualete Me Qira

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 31
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne zonen e Brrylit, prane maternitetit te ri, jepet me qira apartament 2+1+2 tualet.
Apartament me siperfaqe 100 m2, organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me ajrim natyral, 2 ballkone dhe 2 korridore. Me vendodhje strategjike ne territor, prane maternitetit te Ri (Brryli), lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh. Zona ofron te gjitha facilitetet e duhura per nje jetesesa me komode. Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar/korreduar totalisht dhe e sapo lyer.

I pa banuar me pare.

Cmimi: 400 euro

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin 0676022313

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Apartamente me qera
€450.00
€300.00
€400.00
Go to top