This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31856
€450.00

Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 4+1+2 Tualete

Postuar Oct 03, 2018 | Vizita: 43
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne Rr. Don Bosko, Jepet me QIRA apartament 4+1+2 tualete, ne katin e 5 te nje pallati ekzistues, por me ashensor. I organizuar ne 1 ambjent ndenje, nje gatimi, kater dhoma gjumi (3 te mobiluara ) dhe dy tualete. Orientimi Jug - Lindje. Vendodhja e ben qe zona te jete shume e qete dhe ka te gjitha facilitetet e duhura per nje jetese sa me te mire.

Cmimi: 450 euro/muaj

Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne nr. 0676022313

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 22, 2018 tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane
Postuar Sep 22, 2018 tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente me qera
€500.00
€450.00
Go to top