This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  »Postime #31862
€1,200.00

Ambient biznesi me qira në Sheshin "Demokracia"

Postuar Oct 04, 2018 | Vizita: 88
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të pozicionuar në katin e II të një godine me adresë: sheshi “Demokracia”, ngjitur me Radio Shkodrën. Ambienti gëzon një sipërfaqe totale prej 120,88 m² dhe ka këto cilësi: - I ndarë në 2 dhoma me vetratë xhami
- I pajisur me 2 tualete
- Dyqani është me pamje nga rruga dhe ka vetratë xhami për një reklamim sa më të mirë.
- Ambienti është i përshtatshëm si: zyra, bar, klinikë etj.

🏷️ÇMIMI: 1'200 €/MUAJ
--------------------------------
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 17, 2018 tek Ambiente te tjera
€356.00
Shkoder
Postuar Oct 04, 2018 tek Ambiente te tjera
€700.00
Shkoder
Postuar Oct 06, 2018 tek Ambiente te tjera
€397.00
Tirane
Postuar Oct 06, 2018 tek Ambiente te tjera
€111,000.00
Go to top