This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31863
€450.00

Apartament me qera tek Zogu i Zi!

Postuar Oct 04, 2018 | Vizita: 36
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 tek Zogu i Zi, prane Ring Center. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri, me siperfaqe 90m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, i pajisur me sistem kondicionimi. Ndodhet ne zone te frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AR011018-04
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€800.00
€189.00
€350.00
€550.00
Go to top