This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31864
€400.00

Apartament me qera tek Bulevardi Zogu i Pare!

Postuar Oct 04, 2018 | Vizita: 52
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 tek Bulevardi Zogu i Pare. Ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues me siperfaqe 80m2. Ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i mobiluar thjeshte me kushtet e domosdoshme. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AR011018-05
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 26, 2018 tek Apartamente me qera
€500.00
€350.00
Shkoder
Postuar Sep 28, 2018 tek Apartamente me qera
€200.00
€400.00
Go to top