This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  »Postime #31865
€700.00

Ambient biznesi me qira tek Instituti

Postuar Oct 04, 2018 | Vizita: 64
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 180 m² të ndodhur në katin e dytë dhe me adresë: rruga “Vaso Kadia”, te Instituti.
- Përbëhet nga dy banjo.
- Është i shtruar me pllakë.
- Ka sistem aspirimi dhe kondicioner.
- Ka edhe vetratë xhami.

🏷ÇMIMI: 700 € në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 17, 2018 tek Ambiente te tjera
€356.00
€1,200.00
Shkoder
Postuar Oct 06, 2018 tek Ambiente te tjera
€397.00
Go to top