This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31874
€320,000.00

APARTAMENTE NE SHITJE 4+1

Postuar Oct 05, 2018 | Vizita: 29
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
KONTAKT 0682050444

4+1

•PRANE FAKULTETIT JURIDIK
Shiten 2 apartamente cilesore bashkangjitur 1+1+banjo+ballkon, sip. 60 m2 dhe 3+1+1+2banja+2ballkone, sip. 135 m2, kati 7. Pamje e bukur. Cmimi 320.000 Euro me gjithe nje garazh. Me hipoteke

•TE ISH-BLLOKU
Apartament cilesore 4+1+1+3banja+verande 70 m2, sip. 420 m2, kati 11 (i fundit). Pamje shume e bukur. Cmimi 1.1 milion Euro. Me hipoteke

•PERBALLE FAKULTETIT TE GJUHEVE TE HUAJA
Apartament dublex cilesore 6+1+1+6banja+verande, sip. 650 m2, kati 9 + 10 (i fundit). Pamje shume e bukur. Cmimi 1 milion Euro perfshire ne cmim 2 garazhe. Me hipoteke

Real Estate INF 93

User since: Jul 01, 2010
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 03, 2018 tek Apartamente ne shitje
€48,000.00
Tirane
Postuar Oct 03, 2018 tek Apartamente ne shitje
€121,100.00
Tirane
Postuar Oct 04, 2018 tek Apartamente ne shitje
€74,500.00
Shkoder
Postuar Oct 04, 2018 tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Go to top