This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31875
€87,750.00

Apartament 2+1 në shitje tek "Tom Ali Mhilli"

Postuar Oct 05, 2018 | Vizita: 56
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”. Apartamenti ndodhet në katin e parë të banimit. Ambjenti i brendshëm është i bollshëm duke ofruar një sallon, një kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon. Gjithashtu ka dhe një verandë që rrethon të gjithë apartamentin. Apartamenti shitet i pamobiluar.

🏷ÇMIMI: 87’750 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€43,000.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€58,100.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Shkoder
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€44,400.00
Go to top