This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  »Postime #31879
€83,000.00

Shtëpi private në shitje në Tophanë

Postuar Oct 05, 2018 | Vizita: 84
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 109.7 m² të ndodhur ne Tophanë.
Shtëpia ofron një hapësirë të bollshme duke ofruar: 1 sallon, 1 kuzhinë gatimi, 4 dhoma gjumi dhe 2 banjo.
Trualli në të cilin ndodhet shtëpia ka një sipërfaqe prej 224 m² me dokumente të rregullta.

🏷ÇMIMI: 83’000 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 15, 2018 tek Shtepia
€61,000.00
Shkoder
Postuar Oct 15, 2018 tek Shtepia
€59,000.00
Shkoder
Postuar Oct 15, 2018 tek Shtepia
€143,312.00
€119,426.00
Go to top