This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  »Postime #31880
€397.00

Dyqan me qira tek Ura Dervishbeg

Postuar Oct 06, 2018 | Vizita: 87
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan tek Ura Dervishbeg, me sipërfaqe 50 m². Dyqani ndodhet në katin përdhesë dhe ofron një pamje nga rruga dhe nga lulishtja e pallatit.
Është i ri dhe i papërdorur më parë. Ndahet në dy ambiente: ambienti i shërbimit dhe ambienti për zyrë, si dhe një banjo të kompletuar.
Ka tavan të varur me ndriçim si dhe tarabë me telekomandim.

🏷ÇMIMI: 50’000 lekë të reja në muaj *I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 18, 2018 tek Ambiente te tjera
€1,500.00
Tirane
Postuar Oct 19, 2018 tek Ambiente te tjera
€800,000.00
€750.00
Tirane
Postuar Oct 20, 2018 tek Ambiente te tjera
€350.00
Go to top