This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  »Postime #31881
€111,000.00

Shitet dyqan tek Shallvaret!

Postuar Oct 06, 2018 | Vizita: 76
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet dyqan tek Shallvaret. Dyqani ndodhet ne katin zero me siperfaqe 37m2. Vendodhja e tij ne rruge kryesore, e ben te pershtatshem per sherbime apo aktivitete te ndryshme biznesi. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtem ku mund te reklamohet dukshem lloji i biznesit. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ031018-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 17, 2018 tek Ambiente te tjera
€356.00
€1,200.00
Shkoder
Postuar Oct 04, 2018 tek Ambiente te tjera
€700.00
Go to top