This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31883
€400.00

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira 3+1

Postuar Oct 06, 2018 | Vizita: 43
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Komuna e Parisit, prapa shkolles Edit Durham, Jepet me qira apartament 3+1.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, tre dhoma gjumi dhe nje tualet. Eshte totalisht i mobiluar ne menyre shume bashkohore dhe te gjitha te reja.

Cmimi: 400 euro/muaj.

Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Flavia ne nr 0692176666

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente me qera
€200.00
€500.00
Tirane
Postuar Sep 22, 2018 tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane
Postuar Sep 22, 2018 tek Apartamente me qera
€400.00
Go to top