This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  »Postime #31884
€318.00

Ambient biznesi me qira në Rus

Postuar Oct 06, 2018 | Vizita: 82
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient me sipërfaqe 90 m² në katin e parë.
Ambienti ndodhet në Rus, te pallati me hark. Ka 2 banjo dhe është i shtruar me pllaka.

🏷ÇMIMI: 40’000 lekë të reja në muaj *I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 06, 2018 tek Ambiente te tjera
€397.00
Tirane
Postuar Oct 06, 2018 tek Ambiente te tjera
€111,000.00
Tirane
Postuar Oct 08, 2018 tek Ambiente te tjera
€300.00
Shkoder
Postuar Oct 08, 2018 tek Ambiente te tjera
€397.00
Go to top