This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31886
€250.00

Apartament 2+1 me qira në qendër të Shkodrës

Postuar Oct 08, 2018 | Vizita: 36
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në qendër të Shkodrës, tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një pallati të ri dhe ka një sipërfaqe prej 86 m².
Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon. Është i mobiluar me orenditë kryesore.

🏷ÇMIMI: 250 €/muaj *I DISKUTUESHËM*
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 04, 2018 tek Apartamente me qera
€450.00
€400.00
€250.00
€300.00
Go to top