This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  »Postime #31887
€397.00

Ambient biznesi me qira te Prek Cali

Postuar Oct 08, 2018 | Vizita: 37
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur te Prek Cali.
Ambienti ndodhet në katin -1 të ndërtesës dhe ka një sipërfaqe prej 170 m².

🏷ÇMIMI: 50’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 06, 2018 tek Ambiente te tjera
€397.00
Tirane
Postuar Oct 06, 2018 tek Ambiente te tjera
€111,000.00
Shkoder
Postuar Oct 06, 2018 tek Ambiente te tjera
€318.00
Tirane
Postuar Oct 08, 2018 tek Ambiente te tjera
€300.00
Go to top