This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31888
€350.00

Tek Hipoteka, Jepet Apartament 1+1 Me Qira

Postuar Oct 08, 2018 | Vizita: 30
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tek hipoteka, prane hotel Prestige, jepet me qira apartament 1+1.
Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gjumi, ballkon dhe nje tualet. I orientuar nga jugu, cka ben te kete nje ndricim natyral te bollshem gjate dites. Ndodhet ne zone shume te qete dhe me te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Cmimi: 350 euro / muaj.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, kontaktoni Sidritin +355674052735

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Sep 14, 2018 tek Apartamente me qera
€200.00
€400.00
€300.00
Tirane
Postuar Sep 19, 2018 tek Apartamente me qera
€350.00
Go to top