This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31889
€120,000.00

Kodra E Diellit 2, Shitet Duplex

Postuar Oct 08, 2018 | Vizita: 46
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet duplex ne Residencen Kodra e Diellit 2.
Dupleksi eshte i mire organizuar ne katin e pare ne nje dhome ndenje me hapesire te bollshme dhe me fasade xhami gje qe mundeson driten natyrale dhe nje tualet.Ne katin e dyte ndodhen dy dhoma gjumi dhe nje tualet tjeter. Me siperfaqe totale 135.22m2, nga keto 18 m2 jane verand perpara private jo me te tjeret dhe me hyrje individuale. Panorama e gjelber, ajeri i paster dhe qetesia mundesojne jeten cilesore ne kete apartament.

Cmimi: 120.000 euro

Per me shume informacion si dhe per nje vizite ne prone, kontakto Glediusin ne nr 0676022313

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€66,000.00
Tirane
Postuar Oct 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane
Postuar Oct 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Tirane
Postuar Oct 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€320,000.00
Go to top