This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  »Postime #31895
€12,000.00

OKAZION - Tek Selvia, Shitet Biznes "Klinike Dentare"

Postuar Oct 10, 2018 | Vizita: 66
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
OKAZION - Tek "Rruga e Dibres", Selvia, shitet Biznes "Klinike Dentare".
Me hyrje dhe fasade ne rruge kryesore. Me klientele te konsiderueshme prej nje periudhe 5 vjecare. Shitet per arsye emigrimi. Gjithashtu dhe qiraja e ambjentit eshte shume e favorshme. Klinika eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet e duhura si:
Poltron dentar
Kompresor
2 Turbina Micromotor
Monitor / Kamera
Autoklave
Plastifikues
Distilues
Amalgamator
Te gjithe instrumentat e punes Materiale pune

Cmimi 12.000 Euro

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Enin ne nr 0676088300

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 08, 2018 tek Ambiente te tjera
€300.00
Shkoder
Postuar Oct 08, 2018 tek Ambiente te tjera
€397.00
€112,000.00
Shkoder
Postuar Oct 12, 2018 tek Ambiente te tjera
€2,000.00
Go to top