This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  »Postime #31897
€35,742.00

Shtëpi private në shitje në rrugën "Kokej"

Postuar Oct 10, 2018 | Vizita: 67
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 74 m², ku 62 m² është ndërtim shtëpia ndërsa 12 m² është oborr, e cila ndodhet në rrugën “Kokej”. Shtëpia ofron një sallon + kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një banjo.
Pozicionohet në një zonë të qetë dhe të përshtatshme për banim. Shtëpia është e pajisur me të gjithë dokumentacionin e duhur të pronësisë.
🏷ÇMIMI: 4'500'000 lekë
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 05, 2018 tek Shtepia
€83,000.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2018 tek Shtepia
€61,000.00
Shkoder
Postuar Oct 15, 2018 tek Shtepia
€59,000.00
Shkoder
Postuar Oct 15, 2018 tek Shtepia
€143,312.00
Go to top