This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31899
€68,000.00

Shitet apartament 2+1 prane Oxhakut!

Postuar Oct 11, 2018 | Vizita: 15
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 prane Oxhakut. Apartamneti ndodhet ne kat te 1-re banimi, pall ekzistues me siperfaqe 72.9m2. Eshte i organizuar ne 2 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mirembajtur, jane kryer punime te brendshme. Dritaret jane te pajisura me grila. Shitet pjeserishti mobiluar. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : EM081018-01

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Vlore
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Vlore
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€37,000.00
Go to top