Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Kane humbur dokumenta makine,,

€0.00  | Tirane
Postuar Jan 16, 2012 tek Te tjera

Kane humbur dokumenta makine me targa TR1414I, Kush i ka gjetur ka nje shperblim te pelqyeshem. 0684499903

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kompiutri i pare apple

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 19, 2011 tek Te tjera

Kompiutri i pare apple qe eshte krijuar nga Steve Jobs ne garazhin e prinderve te tij. Apple-1 doli ne shitje ne korrik te vitit 1976 me cmim $666.66 Dollar dhe ishin prodhuar afersisht vetem...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Te Ndryshme : Te tjera Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek