This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31900
€45,000.00

Apartament 1+1 për shitje në Zdrale

Postuar Oct 11, 2018 | Vizita: 32
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin VI në rrugën “Isuf Sokoli”, afër Zdrales.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96 m² (duke përfshirë sipërfaqen e përbashkët). Ka një banjo dhe një ballkon.
Gjithashtu është i shtruar me pllaka dhe shitet i pamobiluar. Pallati është i ri i pajisur me ashensor.

🏷ÇMIMI: 45’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€34,000.00
Tirane
Postuar Oct 12, 2018 tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Tirane
Postuar Oct 12, 2018 tek Apartamente ne shitje
€580.00
Shkoder
Postuar Oct 12, 2018 tek Apartamente ne shitje
€30,000.00
Go to top