This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31901
€800.00

Apartament me qera ne Myslym Shyri!

Postuar Oct 11, 2018 | Vizita: 22
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera super apartament ne Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me siperfaqe 80m2 dhe nje verande te jashtme 60m2. Eshte i sapo mobiluar dhe arreduar ne menyre moderne. I shtruar me parket cilesor, I pajisur me elektroshtepiake te cilesise dhe markave te njohura. Ndodhet ne zone mjaft te preferuar dhe frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Apartamente me qera
€450.00
€300.00
€400.00
Go to top