This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31902
€600.00

Apartament me qera ne Bllok!

Postuar Oct 11, 2018 | Vizita: 35
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e Bllokut, Rr. Ismail Qemali. Apartamenti ka siperfqe 135 m2, ndodhet ne kat te 2-te dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 2 tualete dhe ballkon. Eshte i mobiluar me te gjitha kushtet bashkohore. Ndodhet ne gjendje shume te mire pune. Eshte i pajisur me sistem kondicionimi. Per informacione te detajuara dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ091018-03
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 19, 2018 tek Apartamente me qera
€750.00
Tirane
Postuar Sep 19, 2018 tek Apartamente me qera
€350.00
€450.00
€360.00
Go to top