This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31903
€300.00

Apartament 2+1 me qira, pranë Teatrit "Migjeni"

Postuar Oct 11, 2018 | Vizita: 33
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 108 m² të pozicionuar në katin e katërt pranë Teatrit “Migjeni”, pallati i ri.
Apartamenti ofron një sallon të bollshëm, një kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi (dhoma martesore ka dalje në një ballkon francez), një banjo dhe një ballkon të madh që ofron një pamje të plotë të qendrës së qytetit të Shkodrës.
Hyrja ofrohet e mobiluar me të gjitha pajisjet bashkëkohore.

🏷ÇMIMI: 300 €/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€197.00
€300.00
Shkoder
Postuar Sep 14, 2018 tek Apartamente me qera
€200.00
Go to top