This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31904
€112,000.00

Ambient biznesi në shitje te Casa di Milano

Postuar Oct 11, 2018 | Vizita: 34
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 160 m² dhe ndodhet në katin e parë.
Ka vetratë xhami si dhe 4 banjo të kompletuara. Ambjenti mund të shfrytëzohet për zyra, dyqane apo si apartament.
Ofron mundësinë që sipërfaqja të shitet e ndarë.

🏷ÇMIMI: 700 €/m²
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: info@sre.al

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 01, 2018 tek Te tjera
€350.00
€892,500.00
Durres
Postuar Oct 01, 2018 tek Te tjera
€1,320,000.00
€300.00
Go to top