This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  »Postime #31913
€2,000.00

Ambient biznesi me qira në Rus

Postuar Oct 12, 2018 | Vizita: 53
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 400 m² në kat të fundit të një godine 5-katëshe në sheshin “Rus i Madh”, rruga “Martin Camaj”. E rikonstruktuar në dhjetor të 2013, ndërtesa ofron kualitet të lartë në punime dhe materiale. Kati i fundit ka lartësi 4.3m si dhe ofron një verandë rreth 180m².
✅Ambienti përbëhet nga: – punime mermeri,
– xhama plastike tripleks
– termoizolim me sistemin dopiokapot,
– punime dekorative.
✔Cilësitë e ambientit:
– Muret kanë trashësi 40cm dhe përbëhen prej tulle me vrima me trashësi 8 cm+polisterol 5 cm+20 cm tullë me vrima + jashtë 5cm polisterol+ rrjetë+ grafiato njëshe+ bojë.
– Godina ka dhe 230 ndriçues led, si tokësorë ashtu edhe muralë, që bëjnë të mundur një ndriçim mahnitës jashtë ndërtesës.
– Përpara ndërtesës janë të rezervuara 10 vende parkimi, si dhe vend për 20-30 biçikleta. Opsionale: 40 vende parkimi shtesë si dhe per vend shtesë për 60 biçikleta. Ky vendparkimi është 30m larg ndërtesës.
– Është e përshtatshme për bar
– restorant, qendër tregtare, etj.
– Disponon dokumentacion të rregullt hipoteke.
– Ndërtesa ndodhet në një nga lagjet më të njohura të qytetit të Shkodrës, në rrugën kryesore dhe qendrore të qytetit.

🏷ÇMIMI: 2’000 € në muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 19, 2018 tek Ambiente te tjera
€800,000.00
€750.00
Tirane
Postuar Oct 20, 2018 tek Ambiente te tjera
€350.00
Shkoder
Postuar Oct 20, 2018 tek Ambiente te tjera
Go to top