This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  »Postime #31920
€61,000.00

Okazion

Postuar Oct 15, 2018 | Vizita: 8520
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 te Tregu medreses. Apartamenti me sip. 61 m2 ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut medresese kati 2,pallat ekzistues, buze unaze (brenda unaze) 2 dhoma jan nga ana unazes,1 mbrapa. Jan ber rinovimet baze. Esht e ndricuar gjat gjith dites,nuk ka lageshtire. Ka siguri pasi muret brenda dhe jasht jan nga 50 cm. Ka parkim para dhe mbrapa pallatit. Cmimi :61000€ Padiskutushem.Nr kontakti 00355698609321 00355697300482,Ju mirepresim

Dritan


Email

Go to top