This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32009
€40,000.00

Apartament 1+1 në shitje, në Zdrale

Postuar Nov 04, 2018 | Vizita: 33
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron një apartament 1+1 për shitje me sipërfaqe 85 m² (duke përfshirë sipërfaqen e përbashkët) në katin e parë të banimit. Apartamenti ndodhet në Zdrale, në rrugën “Isuf Sokoli”.
Ka një banjo dhe një ballkon. Gjithashtu është i shtruar me pllaka dhe shitet i pamobiluar.

🏷ÇMIMI: 40’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
€20,000.00
€120,000.00
Tirane
Postuar Nov 10, 2018 tek Apartamente ne shitje
€136,800.00
Go to top