This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32010
€47,000.00

Don Bosko, Shitet Apartament 1+1

Postuar Nov 06, 2018 | Vizita: 33
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne zonen e Don Boskos, shitet apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gjumi me ballkon dhe nje tualet . Ndodhet ne katin e 5 banim, pallat i ri. Ndodhet ne nje zone ku ofrohen te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. I pajisur me dokument pronesie.

Cmimi: 47.000 euro

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Enin ne numrin 0676088300

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 15, 2018 tek Apartamente ne shitje
€49,000.00
€62,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2018 tek Apartamente ne shitje
€70,980.00
€80,340.00
Go to top