This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32011
€72,000.00

Apartament ne shitje ne Kombinat!

Postuar Nov 06, 2018 | Vizita: 39
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament ne zonen e Kombinatit , Rruga e Qelqit. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim, pallat i ri. Ka siperfaqe totale 123m2 dhe siperfaqe neto 111.7m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Shitet i mobiluar, me nje mobilim bashkekohor. I pajisur me sistem kondicionimi ne cdo ambient, i shtruar me parket, dritare me grila. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ031118-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€47,300.00
Tirane
Postuar Oct 19, 2018 tek Apartamente ne shitje
€299,000.00
€320,600.00
€84,000.00
Go to top