This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32012
€300.00

Apartament 2+1 me qira te shkolla “Jordan Misja”

Postuar Nov 06, 2018 | Vizita: 29
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 te shkolla “Jordan Misja”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m² dhe ndodhet në katin e tretë të banimit.
Ka dy dhoma gjumi, dy banjo, një kuzhinë, një korridor të bollshëm dhe një ballkon. Ka mobilim të ri të papërdorur, cilësor dhe modern.

🏷ÇMIMI: 300 €/muaj
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€400.00
€250.00
€300.00
€400.00
Go to top