This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32013
€78,000.00

Astir, Shitet Super Apartament 2+1

Postuar Nov 06, 2018 | Vizita: 19
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet SUPER apartament 2+1+ 2 banjo.
Organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte i sapo mobiluar, kati 8 ( i fundit ) ne pallat me ashensor, shkalle te gjera e me drite. Orientimi lindje – jug - perendim. Eshte e shtruar me parket, Te gjitha orendite jane te reja dhe me kualitet. Eshte e mobiluar me detaje dhe I pajisur me 2 kondicionere 1200 btu invertet / 900 btu on/of.
Ne proces hipotekimi.

Cmimi: 78.000 euro

Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Enin ne nr 0676088300

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 11, 2018 tek Apartamente ne shitje
€68,000.00
Shkoder
Postuar Oct 11, 2018 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane
Postuar Oct 12, 2018 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
€34,000.00
Go to top