This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32024
€270,000.00

Shitet lokal ne Porcelan!

Postuar Nov 09, 2018 | Vizita: 88
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet lokal ne zonen e Porcelanit. Lokali ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati dhe ka akses hyrje ne dy ane te tij. Ka nje siperfaqe 175 m2 me mundesi shfrytezimi te nje verande te jashtme. Eshte i kompletuar me te gjitha mobiliet dhe pajisjet gati per pune. I pajisur me sistem kondicionimi dhe ajrimi. Eshte nje biznes i ngritur prej kohesh me nje klientele te besueshme dhe te qendrueshme. Zona eshte mjaft e populluar dhe frekuentuar. Ambienti eshte i pajsiur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume informacione dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ051118-02

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€280.00
Shkoder
Postuar Nov 26, 2018 tek Te ndryshme
€153,000.00
€110,000.00
Shkoder
Postuar Nov 27, 2018 tek Te ndryshme
€1,500.00
Go to top